کارگاه مبانی پیشرفت شخصی

 مبانی پیشرفت شخصی

سخنران: آقای علی عزیزی

زمان برگزاری: یکشنبه ۹ دیماه ساعت ۱۶-۱۴

مکان برگزاری: تالار زیتون EDC

سایت ثبت نام: https://evand.com/events/5021385

 

استقبال دانشجویان از برگزاری جلسه توجیهی یازدهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور

جلسه توجیهی یازدهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور با استقبال پرشور دانشجویان برگزار شد. در این نشست دانشجویی که بعد از ظهر روز سه شنبه ۱۲ آذرماه ۹۷ در تالار زیتون EDC برگزار شده بود، دکتر آرش حدادگر مسئول دفتر استعداد درخشان در سخنانی اهداف و فرایند برگزاری المپیاد را تشریح کرد. دکتر مهسا قارزی دبیر اجرایی دهمین المپیاد علمی نیز در سخنانی ضمن توجیه کامل دانشجویان در خصوص مدل برگزاری و تسهیلات المپیادو انتقال تجربیات ارزنده خود به آنان، به پرسش های دانشجویان پاسخ داد.

دانشجویان برگزیده حیطه های شش گانه المپیاد در سال های گذشته نیز

قابل توجه متقاضیان واجد شرایط استفاده از آیین نامه اجرایی تسهیل ادامه تحصیل استعدادهای درخشان (سهمیه نود درصد چهل و ششمین آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی)

از متقاضیان واجد شرایط استفاده از آیین نامه اجرایی تسهیل ادامه تحصیل استعدادهای درخشان (سهمیه نود درصد چهل و ششمین آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی) درخواست می شود فرم های پیوست را  حداکثر تا ۱۹ آذر ماه به دفتر استعداد درخشان ارائه نمایند. ضمنا جهت تکمیل فرم ها به موارد زیر توجه داشته باشید:

۱- فرم های مورد نظر بایستی در قالب فایل word و با فونت ۱۲ تکمیل شوند.

۲-  کلیه فرم ها و مستندات می بایستی به تفکیک فعالیت های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی (دارای شماره پیوست) فولدر بندی شده و اسکن آن ها روی cd به کارشناس دفتر استعداد درخشان تحویل گردد. علاوه بر آن ارائه کپی کلیه مستندات به صورت کاغذی نیز به دفتر استعداد درخشان الزامی است.

جدول محاسبه امتیاز   / فرم امتیازات پژوهشی  /  جدول خام مجموع فعالیت های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی

مناظره کمیته دانشجویی با محوریت ارزشیابی استاد

شروع به کار کمیته دانشجویی EDC بر اساس اساسنامه جدید با برگزاری مناظره دانشجویی. دانشجویان علاقمند لطفا جهت ثبت نام از فرم زیر استفاده نمایید:

فرم ثبت نام

اطلاعیه دانشگاه تربیت مدرس جهت پذیرش بدون آزمون برگزیدگان علمی در دوره های کارشناسی ارشد برای سال تحصیلی ۹۹-۹۸

معاون آموزشی دانشگاه تربیت مدرس با ارسال اطلاعیه ای به دانشگاه های کشور اعلام کرد این دانشگاه برای سال تحصیلی ۹۹-۹۸ از طریق آیین نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و شیوه نامه پذیرش مصوب شورای دانشگاه، نسبت به پذیرش برگزیدگان علمی در دوره های کارشناسی ارشد، اقدام می نماید. داوطلبان برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده اطلاعیه های کامل می توانند به وبگاه دانشگاه (بخش آموزش) به نشانی www.modares.ac.ir/edu مراجعه نمایند. با توجه به محدودیت زمانی ثبت نام (از ۳ تا ۲۰ آذرماه ۱۳۹۷) از متقاضیان واجد شرایط درخواست می شود در اسرع وقت نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

صفحه‌ها

 

Theme Modifier: Amirreza Manteghinejad-۱۳۹۷

تماس با ما:

اصفهان، خیابان هزار جریب، پردیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، ضلع جنوبی دانشکده مدیریت و توانبخشی، ساختمان آفرینش، طبقه سوم

شماره تماس: ۰۳۱۳۷۹۲۵۲۵۶

دسترسی سریع:

پست الکترونیک