کارگاه آشنایی با رشته های تخصصی بالینی

در تردید انتخاب رشته شما تنها نیستید، 

شما بپرسید ما پاسخ می دهیم

همکاران آینده شما از تمام رشته ها با شما سخن می گویند

«ویژه کارآموزان و کارورزان رشته پزشکی»

زمان: ۵ شنبه ۳۱ خرداد ماه ساعت ۱۴ تا ۱۸

مکان: پشت دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی، ساختمان آفرینش، طبقه سوم، تالار نفیس

برای تکمیل فرم ثبت نام اینجا را کلیک کنید

 

پوستر برنامه

 

آشنایی دانشجویان برگزیده آزمون غربالگری دهمین المپیاد علمی با مهارت کار تیمی

دانشجویان برگزیده منطقه ۷ آزمون غربالگری دهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور طی کارگاهی، با مهارتهای کار گروهی آشنا شدند. در جریان برگزاری این کارگاه که با استقبال پرشور دانشجویان برگزار شده بود، ابزارهای کار تیمی و نقاط ضعف و قوت آن مورد بحث و بررسی قرار گرفت. دانشجویان حیطه های شش گانه المپیاد نیز با تشکیل ۱۰ گروه ۵ نفره با طراحی یک مسأله به تمرین درباره چگونگی انجام یک کار گروهی پرداخته و با چالش های کار تیمی آشنا شدند.

پذیرفته شدگان آزمون غربالگری دهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور معرفی شدند

در پی اعلام نتایج برگزاری آزمون مرحله غربالگری دهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور، از منطقه ۷ آمایشی عالی متشکل از دانشگاه های علوم پزشکی اصفهان، یزد، کاشان، شهرکرد و دانشگاه های آزاد نجف آباد، یزد و خوراسگان در بین مناطق ده گانه آمایشی، ۷۲ نفر به عنوان پذیرفته شده معرفی شدند که از این تعداد ۵۰ نفر از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و ۲۲ نفر از دانشگاه های علوم پزشکی کاشان، یزد، شهرکرد و دانشگاه های آزاد نجف آباد و یزد بوده اند.

این آزمون در مرحله غربالگری در ۶ حیطه 

شروع تمدید عضویت دانشجویان استعداد درخشان از نیمه اردیبهشت ۹۷

دفتر استعداد درخشان در اجرای سیاست های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مبنی بر لزوم اختصاص بودجه دفاتر استعداد درخشان به پرورش استعدادهای دانشجویی، در نظر دارد از نیمه اردیبهشت ماه سال جاری ضمن تمدید کارت عضویت دانشجویان، به جای ارائه کارت هدیه خرید کتاب، تسهیلات کمک هزینه شرکت در همایش های علمی و یا کارگاه های علمی، آموزشی ، فرهنگی و هنری را به آن عزیزان ارائه نماید. خواهشمند است ضمن مطالعه جدول پیوست، نسبت به دریافت تسهیلات با ارائه مستندات اقدام فرمایید.

جدول عناوین تسهیلات

برگزاری آزمون غربالگری دهمین المپیاد علمی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور

مرحله غربالگری دهمین المپیاد علمی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در تاریخ جمعه ۳۱ فروردین ماه سال جاری در محل ساختمان تدبیر دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با حضور ۱۵۳ نفر از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (نجف‌آباد) و دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) برگزار گردید. در این آزمون که

 

صفحه‌ها

اشتراک در دفتر استعدادهای درخشان RSS