previous pauseresume next

نشست توجیهی آیین نامه دانشجوی نمونه

زمان: یکشنبه ۹۶/۱۲/۲۰ ساعت ۱۳ تا ۱۴

مکان: تالار دکتر شریعتی

جوایز برگزیدگان کشوری:

- امکان ادامه تحصیل بدون آزمون در برخی از رشته ها

- بهره مندی از جوایز دانشجویی بنیاد ملی نخبگان

- ارائه تسهیلات کارآفرینی به طرح و ایده دانشجویان نمونه

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت جشنواره مراجعه فرمایید:

www.nemooneh.saorg.ir

دبیرخانه دانشگاهی:

معاونت دانشجویی فرهنگی- ساختمان شماره ۴ گسترش - طبقه اول- اتاق ۲۰۷

تلفن: ۳۷۹۲۳۰۵۲

پوستر برنامه

دانشجویان واجد شرایط استفاده از سهمیه استعداد درخشان در آزمون دکترای تخصصی سریعا جهت تکمیل فرم شماره ۳ به دفتر استعداد درخشان مراجعه کنند

با توجه به شروع ثبت نام آزمون دکترای تخصصی، از دانشجویان استعداد درخشان واجد شرایط  درخواست می شود جهت تکمیل فرم شماره ۳ حداکثر تا پایان وقت اداری روز دوشنبه ۳۰ بهمن ماه  به دفتر استعداد درخشان مراجعه نمایند. لازم به ذکر است دانشجویانی که در آستانه فراغت از تحصیل بوده و تا پایان شهریور ۹۷ فارغ التحصیل می شوند می بابستی فرم شماره ۱ دفترچه راهنمای آزمون را نیز ممهور به مهر و امضای معاون آموزشی دانشکده خود به دفتر استعداد درخشان تحویل نمایند. یادآور می گردد تعداد سنوات مجاز دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته ۵ نیمسال تحصیی بدون احتساب مرخصی تحصیلی و ۶ نیمسال تحصیلی با احتساب مرخصی تحصیلی است.

خبر شماره ۱۵- فوری- فرم نهایی ثبت نام متقاضیان شرکت کننده در دهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور

از دانشجویان محترم درخواست می شود در قسمت حیطه ثبت نامی فقط یک حیطه را ثبت نام کنند

با توجه به این که دفتر استعداد درخشان در نظر دارد اسامی نهایی ثبت نام کنندگان دهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور را به مرکز سنجش آموز ش پزشکی ارسال نماید، از دانشجویان عزیز درخواست می شود حداکثر تا ۳۰ بهمن ماه نسبت به ثبت نام در فرم پیوست اقدام نمایند. بدیهی است مهلت ثبت نام بعد از این تاریخ به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد. لازم به ذکر است با توجه به این که در فرم قبلی امکان انتخاب چند حیطه برای دانشجویان وجود داشته ولی جهت شرکت در آزمون غربالگری فقط امکان ثبت نام در یک حیطه برای دانشجویان وجود دارد خواهشمند است در فرم ثبت نام فقط یک حیطه را انتخاب نمایید. 

فرم ثبت نام

ثبت نام الکترونیک سی و دومین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی دندانپزشکی در دفتر استعداد درخشان

با نوجه به این که در آستانه ثبت نام سی و دومین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی دندانپزشکی قرار داریم از دانشجویان استعداد درخشان رشته دندانپزشکی که متقاضی شرکت در این دوره از آزمون هستند درخواست می شود نسبت به تکمیل مشخصات خود در فرم ثبت نام اقدام نمایند. لازم به ذکر است دفتر استعداد درخشان پس از بررسی سوابق تحصیلی دانشجویان نسبت به صدور گواهی برای آنان اقدام می نماید.

فرم ثبت نام

خبر شماره ۱۴- جلسه توجیهی حیطه کارآفرینی در بستر دانشگاه های هزاره سوم

جلسه توجیهی حیطه کارآفرینی در بستر دانشگاه های هزاره سوم یکشنبه ۲۹ بهمن ساعت ۱۹-۱۶ کلبه یادگیری EDC ورود برای عموم آزاد است مدرس خانم دکتر زرگر

خبر شماره ۱۳- در حیطه کار آفرینی المپیاد، علاوه بر دانشجویان مقطع کارشناسی و دکترای عمومی، دانشجویان تحصیلات تکمیلی (ارشد و دکترای تخصصی) و دستیاران بالینی هم می توانند شرکت کنند

آقای دکتر لاریجانی معاون آموزشی و دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با ارسال نامه ای به دانشگاه اعلام کرد به منظور ترویج فرهنگ نوآوری و کارآفرینی در میان دانشجویان به ویژه دانشجویان دوره های تحصیلات تکمیلی، در حیطه «کار آفرینی در بستر دانشگاه های هزاره سوم»که به حیطه های پنج گانه دهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور اضافه شده است، علاوه بر دانشجویان مقطع کارشناسی و دکترای عمومی، دانشجویان مقطع تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی) و دستیاران بالینی نیز می توانند شرکت کنند. علاقه مندان تا ۲۵ بهمن ماه فرصت دارند در فرم ثبت نام مربوط به این خبر ثبت نام نمایند.

خبر شماره ۱۲- حیطه کارآفرینی به حیطه های پنج گانه دهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور اضافه شد

با توجه به اضافه شدن حیطه کار آفرینی به حیطه های پنج گانه المپیاد در دهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور از دانشجویان علاقه مند درخواست می شود ضمن مطالعه  اطلاعات و منابع  مربوط به این حیطه، در اسرع وقت نسبت به تکمیل و ارسال اطلاعات خود در فرم ثبت نام اقدام نمایند.

اطلاعاتی درباره حیطه کارآفرینی

منابع حیطه کارآفرینی

فرم ثبت نام

اطلاعیه

به اطلاع دانشجویان عزیز می‌رساند از این پس کلیه اخبار دانشگاهی مربوط به دهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور در منوی اخبار دهمین المپیاد علمی قابل مشاهد خواهد بود.  

تغییراتی در نحوه محاسبه امتیازات آموزشی، پژوهشی و فرهنگی چهل و پنجمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی

متقاضیان استفاده از آیین نامه تسهیل ادامه تحصیل استعدادهای درخشان، نخبگان و استعدادهای برتر در دوره های تخصصی (سهمیه نود درصد آزمون دستیاری) حتما بخوانند

با توجه به آغاز تبت نام چهل و پنجمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی در سال تحصیلی (۹۸-۹۷) از دانشجویان واجد شرایط درخواست می شود. دفترچه راهنمای آزمون را با دقت مطالعه نمایند.ضمنا با توجه به تغییراتی که در نحوه محاسبه امتیازات آموزشی، پژوهشی و فرهنگی جهت متقاضیان استفاده از آیین نامه تسهیل ادامه تحصیل (سهمیه نود درصد آزمون دستیاری) ایجاد شده است از متقاضیان واجد شرایط درخواست می شود کلیه مدارک و مستندات خود را مطابق جدول مندرج در  این دفترچه حداکثر تا روز ۳ شنبه ۱۰ بهمن ماه جاری به دفتر استعداد درخشان ارائه نمایند.  جدول امتیازات آموزشی، پژوهشی و فرهنگی بر اساس تغییرات جدید جهت سهولت ورود اطلاعات دانشجویان در این سایت بارگذاری شده است. لطفا اطلاعات خود را به طور دقیق در این جدول با فایل word همراه با ذکر شماره پیوست تایپ نموده و علاوه بر ارائه اسکن جدول امتیازات روی cdبه صورت کاغذی همراه با مستندات به دفتر استعداد درخشان تحویل نمایید.

دفترچه راهنمای آزمون

جدول محاسبه امتیاز

فرم محاسبه امتیازات پژوهشی

جدول فعالیت ها به تفکیک

دو و نیم درصد پذیرفته شدگان برتر کشور در آزمون های جامع علوم پایه و پیش کارورزی شهریور ۹۶ معرفی شدند

مرکز سنجش آموزش پزشکی با ارسال نامه ای به دانشگاه اسامی دو نیم درصد پذیرفته شدگان کشور در آزمون های جامع علوم پایه و پیش کارورزی شهریور ۹۶ را اعلام کرد. بر اساس این گزارش از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در آزمون جامع علوم پایه پزشکی خانم ها ناهید میرزایی و فاطمه پیشگو و آقایان محمد الهیاری حسن آبادی، آرمان فرشین و خانم زهرا عبدالهی جزو دو نیم درصد پذیرفته شدگان بوده اند. در آزمون جامع پیش کارورزی نیز خانم ها زینب باقری، سارا حسن زاده و طیبه شیروی جزو دو نیم درصد پذیرفته شدگان بوده اند. همچنین در آزمون جامع علوم پایه دندانپزشکی آقایان بهزاد ازلی، فواد زارع ده آبادی، سروش طلاکش، سعادت زارعی و خانم ها نیلوفر عابدی و مریم سادات ابطحی به عنوان دو نیم درصد پذیرفته شدگان کشور از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان معرفی شده اند. دفتر استعداد درخشان نیز کسب این موفقیت علمی را به دانشجویان عزیز و خانواده های آنان تبریک می گوید.

صفحه‌ها

اشتراک در دفتر استعدادهای درخشان RSS