درخواست از دانشجویان جهت عدم مراجعه حضوری به دفتر استعداد درخشان و ثبت درخواست از طریق ایمیل

لطفا درخواست خود را ایمیل کنید

دانشجویان عزیز ضمن تبریک سال نو و آرزوی سلامتی و شادباش برای شما عزیزان در سال جدید، با توجه به شرایط موجود در خصوص شیوع ویروس کرونا و لزوم رعایت موازین بهداشتی توسط شهروندان، از شما عزیزان خواهشمندیم حتی الامکان از مراجعه حضوری به دفتر استعداد درخشان خودداری نموده و هرگونه درخواست خود را به صورت مکتوب در فرم پیوست مرقوم نموده و به دفتر استعداد درخشان به نشانی talented@edc.mui.ac.ir ایمیل بفرمایید. بدیهی است کارشناسان دفتر استعداد درخشان نسبت به بررسی درخواست شما اقدام نموده و نتیجه را از طریق ایمیل به  اطلاع شما خواهند رساند.

شما همچنین می توانید از طریق شماره ۳۷۹۲۵۲۵۶ نسبت به پیگیری درخواست خود اقدام نمایید.

فرم درخواست دانشجویان

پذیرش برگزیدگان علمی در دوره های دکترای تخصصی از طریق آیین نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان وزارت علوم

دانشگاه تربیت مدرس با ارسال نامه ای به دانشگاه اعلام کرد این دانشگاه برای سال تحصیلی ۴۰۰-۱۳۹۹ از طریق آیین نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و شیوه نامه پذیرش مصوب شورای دانشگاه، نسبت به پذیرش برگزیدگان علمی در دوره های دکتری تخصصی اقدام می نماید. داوطلبان برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده اطلاعیه کامل می توانند به وبگاه دانشگاه (بخش آموزش) به نشانی www.modares.ac.ir/edu مراجعه نمایند.  محدودیت زمانی ثبت نام (از ۱۹ بهمن الی۱۹ اسفند ماه ۱۳۹۸) می باشد.

ثبت نام متقاضیان واجد شرایط شرکت در سی و چهارمین دوره آزمون پذیرش دستیار در رشته های تخصصی دندانپزشکی

با توجه به آغاز ثبت نام سی و چهارمین  دوره آزمون پذیرش دستیار در رشته های تخصصی دندانپزشکی ، از دانشجویان استعداد درخشانی که واجد شرایط شرکت در این آزمون می باشند درخواست می شود حداکثر تا دوشنبه ۵ اسفند  نسبت به ثبت نام در فرم پیوست اقدام نمایند. بدیهی است کارشناسان دفتر استعداد درخشان پس از بررسی وضعیت تحصیلی و انضباطی دانشجویان نسبت به صدور گواهی برای آنان اقدام نموده و دانشجویان می توانند  جهت دریافت گواهی به دفتر استعداد درخشان مراجعه نمایند.

فرم ثبت نام 

 

قابل توجه متقاضیان واجد شرایط استفاده از آیین نامه اجرایی تسهیل ادامه تحصیل استعدادهای درخشان (سهمیه نود درصد سی و چهارمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی دندانپزشکی)

از متقاضیان واجد شرایط استفاده از آیین نامه اجرایی تسهیل ادامه تحصیل استعدادهای درخشان (سهمیه نود درصد سی و چهارمین دوره آزمون پذیرش دستیار در رشته های تخصصی دندانپزشکی) درخواست می شود فرم های پیوست را  حداکثر تا روز دوشنبه پنجم اسفند ماه تکمیل و به دفتر استعداد درخشان ارائه نمایند. ضمنا جهت تکمیل فرم ها به موارد زیر توجه داشته باشید:

۱- فرم های مورد نظر بایستی در قالب فایل word و با فونت ۱۲(B nazanin)تکمیل شوند.

۲-  کلیه فرم ها و مستندات می بایستی به تفکیک فعالیت های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی (دارای شماره پیوست) فولدر بندی شده و اسکن آن ها روی cd به کارشناس دفتر استعداد درخشان تحویل گردد. علاوه بر آن ارائه کپی کلیه مستندات به صورت کاغذی نیز به دفتر استعداد درخشان الزامی است.

 جدول محاسبه امتیازات سهمیه نود درصد دستیاری

فرم امتیازات پژوهشی

 

 

خبر شماره ۲۲ دوازدهمین المپیاد: ثبت نام برگزیدگان دانشگاهی المپیاد

ضمن تبریک خدمت برگزیدگان دانشگاهی المپیاد علوم پزشکی

برگزیدگان جهت شرکت در مراحل بعدی لازم است در سایت سنجش به نشانی www.sanjeshp.ir از تاریخ ۴ام لغایت ۶ام اسفندماه ثبتنام نمایند .

لازم به ذکر است در وارد کردن اطلاعات و کد ملی دقت فرمایید ، همچنین عکس پرسنلی باید آپلود شود و در غیر اینصورت در ثبت نام شما اخلال ایجاد می گردد .

همچنین داوطلبان توجه فرمایند امکان تمدید مهلت ثبت نام وجود ندارد .

صفحه‌ها

 

تماس با ما:

اصفهان، خیابان هزار جریب،دانشگاه علوم پزشکی اصفهان- نرسیده به رستوران سبز- ساختمان مدیریت مطالعات و توسعه آموزش پزشکی - طبقه همکف اتاق ۱۱۳ - دفتر استعداد درخشان

شماره تماس: ۰۳۱۳۷۹۲۳۳۷۵