تاریخ مصاحبه دانشی، نگرشی ثبت نام کنندگان در دوره آموزشی MPH

به اطلاع ثبت نام کنندگان در دوره آموزشی MPH می رساند تاریخ و زمان مصاحبه این آزمون که یک  مصاحبه دانشی، نگرشی است به شرح زیر است:

زمان: دوشنبه ۸ بهمن ساعت ۱۳.۳۰

مکان: دفتر حوزه ریاست دانشکده بهداشت

جهت آشنایی با کلیات دوره و پاسخگویی به سئولات مصاحبه، لازم است کلیه متقاضیان، فایلهای پیوست را که شامل سرفصل هایی از کتاب جامع بهداشت عمومی است با دقت مطالعه نمایند.

کتاب جامع بهداشت عمومی

سرفصل های لازم کتاب جهت مطالعه

 

 

متقاضیان استفاده از سهمیه استعداد درخشان در آزمون دکترای تخصصی ۱۴۰۰-۱۳۹۸بخوانند

به اطلاع اعضای دفتر استعداد درخشان در مقطع کارشناسی ارشد که بیش از یکسال از فراغت از تحصیل آنان نگذشته باشد می رساند این عزیزان حداکثر تا یکشنبه ۲۰ بهمن ۹۸ فرصت دارند جهت تکمیل فرم  شماره ۳ مربوط به سهمیه استعدادهای درخشان در آزمون دکترای تخصصی ۱۴۰۰-۱۳۹۸به دفتر استعداد درخشان مراجعه نمایند. لازم به ذکر است حداکثر سنوات مجاز برای دانشجویان استعداد درخشان در مقطع کارشناسی ارشد ۶ نیمسال تحصیلی است. یک درصد دانشجویان برتر هم لزوما می بایستی بین حداقل ۵ نفر حائز رتبه اول شده باشند.

اسامی پذیرفته شدگان نهایی دوره MD-MPH در سال تحصیلی ۹۸-۹۷ اعلام شد

دکتر مصطفوی معاون آموزشی دانشکده بهداشت، طی ارسال نامه ای اسامی پذیرفته شدگان نهایی جلسه آزمون مصاحبه داوطلبان ورود به دوره MD-MPH را اعلام کرد. بر این اساس از بین ۸ نفر داوطلب، آقایان رضا عابدینی، سینا عربی، میلاد مقصودی و خانم فریناز طبیبیان جزو پذیرفته شدگان نهایی این دوره بوده اند. ضمن تبریک به برگزیدگان، از این عزیزان درخواست می شود جهت انجام فرایند ثبت نام در اسرع وقت به معاونت آموزشی دانشکده بهداشت مراجعه فرمایند.

اشتراک در آزمون ها

 

تماس با ما:

اصفهان، خیابان هزار جریب،دانشگاه علوم پزشکی اصفهان- نرسیده به رستوران سبز- ساختمان مدیریت مطالعات و توسعه آموزش پزشکی - طبقه همکف اتاق ۱۱۳ - دفتر استعداد درخشان

شماره تماس: ۰۳۱۳۷۹۲۳۳۷۵